Obsługa techniczna imprezOrganizacja imprez - poradnik

Magic show na weselu

neonyPowoli także w Polsce przyjęcia weselne zmieniają się w prawdziwe widowiska z artystami w tle, mniej jest natomiast oczepinowych zabaw, jak to bywało na tradycyjnych weselach jeszcze 10 – 20 lat temu.

Daleko nam jeszcze do organizacji ślubów w stylu angielskim, gdzie głównym punktem wieczoru jest striptiz męski, zabawa na rozstawionym placu zabaw z dmuchanymi zjeżdżalniami czy ze szwedzkim bufetem z hot-dogami i hamburgerami w roli głównej. W Polsce nadal najważniejsza jest pierwsza część uroczystości z zachowaniem tradycji i obrządku religijnego – na szaleństwo młodzi pozwalają sobie dopiero po północy.

Obecnie na wesele można zamówić sobie gwiazdy estrady, pokazy iluzjonistów, agencje artystyczne z efektownymi występami, agencje teatralne, taneczne czy instrumentalne – jednym słowem wszystko czego tylko dusza zapragnie.

Im bardziej oryginalne atrakcje tym więcej rzecz jasna zapłacimy, ale wiele młodych par nie chce oszczędzać na tym najważniejszym w życiu dniu. Najdrożej wypada koszt udziału gwiazd sceny muzycznej, tu za krótki występ 20 – 30 minut trzeba zapłacić od 5 – 8 tysięcy złotych do 80 tysięcy i więcej, ale czy spełnione marzenia nie są tego warte…

Taniej wychodzi udział grup tanecznych czy teatralnych, a także początkujących muzyków – co nie znaczy, że takie atrakcje są gorszego wydania. Zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku liczy się również czas rezerwacji gwiazdy na nasze wesele i dobrze sporządzona umowa.

Wiele ciekawych propozycji na atrakcje dodatkowe znaleźć można pod tym linkiem. Polecamy.

 

M-S-M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *