Inne

Modelki hostessy na targi

Modelki hostessy na targi

Kompleksowa organizacja pokazów mody, hostessy – obsługa konferencji prasowych, targów i heppeningów też z biegłą znajomością języków hostessy na targi eventy – oferty agencji modelek hostess. Agencje hostess zajmują się kompleksową obsługą stoisk targowych. Hostessy są przeszkolone w zakresu savoir-vivre, autoprezentacji, promocji i marketingu, komunikacji werbalnej i pozawerbalnej. Zatrudnienie hostessy na taką imprezę to świetny pomysł na promowanie danego spotkania. Niezależnie od tematyki targów, ich nieodłącznym elementem są piękne hostessy. Jeśli gdzieś jest hostessa – tam są ludzie, klienci. Jeśli chcesz zainteresować, zaskoczyć swoich potencjalnych klientów, zorganizuj akcję z udziałem hostess, modelek.

Potrzebujesz hostessy na targi, dużą promocje, event?
zobacz – http://www.organizatorzyimprez.pl/branza,agencje-hostess.html
Poszukujesz hostessy? Koniecznie odwiedź stronę. Hostessy na terenie całej Polski

Rola hostessy na targach jest pomaganie zarówno właścicielowi stoiska jak i gościom. Do jej zadan należy m.in.: zachęcanie do odwiedzenia (wystawy, informowanie o prezentowanych towarach i usługach, wskazywanie właściwego folderu czy reklamówki, witanie zaproszonych gości, przygotowanie poczęstunku i jego podanie. Podczas imprez promocyjnych zadaniem hostessy jest prezentowanie towaru (usługi) lub tylko udzielanie o nim informacji. Zadaniem hostessy zatrudnionej na targach, kongresach itp. jest również zajmowanie gości rozmowa w językach obcych. Hostessa może spełniać role tłumacza, opiekuna gości zagranicznych, przewodnika po stoiskach targowych.

Merchandising: określenie zespołu działań promocyjnych występujących w miejscu sprzedaży towaru…

Hostessa to dziewczyna lub młoda kobieta, opiekuje się gośćmi i dba o ich dobre samopoczucie podczas imprezy, prezentuje wyroby produkty usługi na targach imprezach. Charakter pracy wykonywanej przez Hostessy opiera się w dużej mierze obcowaniu, kontakcie z ludźmi. W związku z tym, zadaniem Hostess jest nawiązanie kontaktu z przechodniami na ulicy, z konsumentami w sklepie czy gośćmi na targach i bankietach. Podstawowym wymaganiem jest tu komunikatywność i otwarcie na ludzi.

Spora liczba agencji trudniących się wynajmem Hostess oraz duże zapotrzebowanie na Hostessy, daje dziewczętom szerokie pole manewru w przyjmowaniu zleceń. Tego typu praca stanowi idealne rozwiązanie dla dziewcząt, które ucząc się jednocześnie chciałby zdobywać doświadczenie zawodowe. Ciekawe zarobki, a i przeżycia towarzyszące realizacji przedsięwzięć otwierają im drzwi do poznania samych siebie, nowych ludzi i zdobycia cennej wiedzy.