Inne

Nie przegap Targów Event

W jaki sposób i gdzie najlepiej zorganizować konferencję lub wydarzenie określane jako event? Co aktualnie oferuje nam polski rynek eventowy? Nie tylko tego będzie można się dowiedzieć podczas nowych targów eventowych w Warszawie. Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów EVENT odbędą się już w dniach 6-8 października w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c.

Branża eventowa w Polsce jest wciąż jeszcze bardzo młoda, ale jednocześnie bardzo prężnie się rozwija. Praktycznie z każdym rokiem widoczne jest coraz większe zapotrzebowanie na pomysły, inspirujące rozwiązania oraz wiedzę, szczególnie w zakresie event PR czy marketingu coraz chętniej wykorzystywanego jako skuteczna forma promocji i sprzedaży. Targi Event to pierwsza edycja wydarzenia, które ma posłużyć m.in. prezentacji najnowszych produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji zjazdów, konferencji, kongresów, targów, koncertów, wyjazdów motywacyjnych, wydarzeń sportowych, politycznych, kulturalnych, itp. Głównymi odbiorcami targów są zatem przedstawiciele agencji eventowych, reklamowych i PR-owych; organizatorzy dużych wydarzeń, a także event managerowie korporacji oraz dużych firm.

Sektor obiektów konferencyjnych

Różnorodne propozycje wystawców i cenna wiedza – tego mogą spodziewać się zwiedzający. W ofercie znajdą się: technika eventowa, atrakcje, gadżety reklamowe i nośniki reklamy, zabudowa stoisk i scenografia targowa, a także obsługa personalna, cateringowa oraz utrzymanie bezpieczeństwa i porządku. W oddzielnym sektorze zwiedzający będą mogli zapoznać się z propozycją obiektów targowych i konferencyjnych. Wielu wystawców przygotowało rabaty sięgające nawet 15% dla osób składających zamówienie podczas targów, a także atrakcje eventowe, m.in.: pokaz oklejania samochodu folią reklamową, pokazy barmańskie, prezentacja urządzenia symulującego przeciążenia, jakim poddawany jest kierowca wyścigowy podczas pojedynku na torze. 

Event doskonały – czytaj, zarejestruj się i wejdź na targi bezpłatnie
http://www.e-konferencje.pl/artykul_nie-przegap-targow-event-430.html