Inne

Osobowość Roku MICE Poland 2009

Głównym celem konkursu jest wyłonienie osób wyróżniających się profesjonalizmem i skutecznością, które w ostatnim roku wykazały się największą aktywnością i zaangażowaniem w rozwój polskiej branży spotkań. Jego celem jest również wykreowanie pozytywnego wizerunku branży poprzez promowanie nieprzeciętnych osób, działających według zasad fair play. Dodatkowym zadaniem konkursu jest edukacja na temat znaczenia meetingów, wyjazdów typu incentive, eventów oraz ich funkcjonowania w strategiach marketingowych, sprzedażowych, PR-owych, czy zarządzania personelem.
O wyborze osobowości decydują agencje eventowe, reprezentujący środowisko incentive, konferencyjne, szkoleniowe, przedstawiciele obiektów, wreszcie zleceniodawcy eventów.

W ramach konkursu zostaną wytypowane Osobowości w trzech kategoriach:

– Organizator Roku – organizatorzy eventów, konferencji, wyjazdów integracyjnych;

– Zleceniodawca Roku – osoby organizujące eventy w firmach i korporacjach, odpowiedzialne za wybór agencji i podwykonawców;

– Menadżer Obiektu Roku – właściciele i menadżerowie obiektów, w których organizowane są eventy (czyli hoteli, restauracji, klubów, obiektów konferencyjnych, hal widowiskowych i wystawienniczych).

o szczegółach czytaj na http://www.organizatorzyimprez.pl/artykul,183,kto-otrzyma-tytul-osobowosc-roku-mice-poland-2009.html