Imprezy towarzysząceMiejsca na imprezyOrganizacja imprez - poradnik

Poznaj 4 najlepsze pomysły na wyjazd firmowy w góry

Integracyjne wypady ze znajomymi z pracy to świetna okazja do zacieśniania znajomości i odpoczynku od pracy i obowiązków. Sprawdź ciekawe miejsca, które pomogą Ci zorganizować atrakcyjną wycieczkę dla amatorów górskich sportów i aktywności.

1. Chodząc po górach – coś dla miłośników spacerów i pięknych widoków

Pierwszym punktem na naszej liście jest trekking. Jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych form aktywności wśród miłośników górskich szlaków. Może być świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu i rozwinięcia relacji między uczestnikami wyprawy. Wysiłek, wzajemna pomoc na trasie i piękne widoki nie tylko dają satysfakcję, ale też odprężają i świetnie wpływają na zdrowie i integrację w zespole. Taka forma aktywności pozwala nie tylko pooddychać świeżym powietrzem, ale też zwiedzić piękne parki i rezerwaty przyrody.

2. Grupowe spływy kajakami lub pontonami 

Dla osób szukających mocnych wrażeń sam trekking może być niewystarczający. Wyjazd firmowy w góry to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcecie spróbować nowych, ekstremalnych aktywności, jak rafting. Polega on na spływach kajakami lub pontonami w kilkuosobowych grupach. Świetna okazja do nauki pracy w zespole. Nad bezpieczeństwem w trakcie pokonywania Przełomu Dunajca czuwa oczywiście kadra wyszkolonych osób.

3. Survivalowe atrakcje – zabawy terenowe i leśne posiłki

Biuro podróży Horyzont posiada w swojej ofercie ciekawe propozycje, które mogą świetnie urozmaicić wyjazd firmowy w góry. Wybierając się z nimi w Tatry, można doświadczyć na nowo rzeczy, które niektórzy mogą sentymentalnie wspominać z harcerstwa. Gotowanie potraw w środku lasu czy gry terenowe, które wymagają współpracy i zaangażowania wszystkich uczestników, by odnaleźć skarb, to nie tylko zwykły wyjazd, ale też wiele zabawy i emocji. Te niepozorne rozrywki świetnie integrują zespół i uczą odnajdywać wspólnie rozwiązań.

4. Raj dla narciarzy – stoki w Polsce i za granicą

Mówiąc o wyjeździe w góry, trudno nie wspomnieć o zjeżdżaniu na nartach. Jest to niewątpliwie lubiana przez wiele osób dyscyplina sportowa, więc wyjazd w Tatry lub Alpy będzie dla nich nie lada gratką. Biuro podróży Horyzont posiada bardzo rozbudowaną ofertę w tym zakresie, gdzie znajdziemy wiele opcji dla zaawansowanych, jak i początkujących grup. Daje to możliwość skorzystania w pełni z wyjazdu osobom umiejącym jeździć, jak i tym, które chcą zacząć przygodę z nartami. Ilość lokalizacji docelowych również robi wrażenie. Możemy wybierać między licznymi ośrodkami w Polsce, jak i na Słowacji, a także na pograniczu Szwajcarii i Włoch.

Wyjazd firmowy w góry to świetna opcja integracji zespołu i okazja do zregenerowania sił. Piękne widoki i interesujące aktywności, które czekają na przyjeżdżających, zachęcają do odpoczynku, rekreacji i pogłębiania relacji. Jest to dobry kierunek wyjazdowy na lato, jak i zimę – zawsze można robić tam coś ciekawego. Odnajdą się tutaj miłośnicy sportów górskich, survivalu, czy spływów kajakowych. Sprawdź koniecznie inne propozycje biura Horyzont, pomoże to znaleźć Ci odpowiednią ofertę, by zorganizować niezapomniany wyjazd firmowy w góry dla Twojego zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *