Aktualne imprezyGadżety na imprezy

Udekoruj firmę na walentynki

Nadchodzą walentynki i co prawda to święto typowo dla zakochanych par ale czemu nie wykorzystać okazje i poprawić atmosferę w firmie poprzez udekorowanie pomieszczeń w biurze różnimy miłosnymi gadżetami które na pewno sprawia iż ludzie będą bardziej pozytywnie nastawieni do siebie.

Atmosfera walentynkowa daje się zauważyć już tydzień przed w sprzedaży można znaleźć mnóstwo przedmiotów z motywem miłosnym jak kubki, świeczki, kartki, poduszeczki w kształcie serca oraz odzież jak koszulki lub bielizna zaprojektowana specjalna na ta okazje.

Do dekoracji miejsca pracy można wykorzystać standardowe już baloniki, fajnym pomysłem jest też wyklejenie sprzętu biurowego w czerwono lub różowe karki samoprzylepne w kształcie serduszka, można tez powiesić na oknach tasiemki satynowe na czyich końcówkach mogą być przyczepione kokardki lub kwiatki warto również sprawić przyjemność pracownikom podorując im drobny upominek jak czekoladowni lub kubek do herbaty. Kolejnym pomysłem może tez być zaproponowanie pracownikom by każdy z nich w dzień walentynek założył coś w kolorze czerwonym, co może być całkiem zabawne.

Walentynki nie koniecznie muszą być dniem wyłącznie dla zakochanych par w ten dzień warto sprawić przyjemność i pożyczyć wszystkiego najlepszego koledze z pracy, swojemu dziecku lub rodzicom ponieważ miłość ma różne formę inna jest do partnera inna do rodziców oraz można okazywać na wiele sposobów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *