Inne

Zabawy imprezy andrzejkowe

Zabawy imprezy andrzejkowe

Wieczór inny od całej reszty.  Tajemnica, odkrywanie przyszłości i zabawa w dobrym towarzystwie.

Wróżenie z fusów, lanie wosku i wiele innych tradycyjnych zabaw nie tylko dla Andrzejów. Zabawa impreza andrzejkowa – świetny okres na organizacje imprezy firmowej, typowo rozrywkowy event – można zamiast christmas party przygotować jeszcze w listopadzie opartą na polskiej tradycji zabawę andrzejkową.

Z relacji uczestników firmowych eventów wynika, że do dobrej zabawy i prawdziwej integracji pracowników nie są wcale potrzebne szczególne fajerwerki i wyszukane atrakcje – ważniejszy jest nastrój i styl spotkania, dostosowany do nadziei i wymagań zaproszonych gości. Niesłychanie istotny jest spójny i dopracowany scenariusz spotkania, w którym będą ze sobą współgrać: miejsce, scenografia, oprawa artystyczna i proponowane zajęcia czy zabawy, , a oprócz tego takie drobiazgi jak: odpowiednie menu, oferta związanych z daną konwencją tematyczną drobnych upominków dla uczestników, czy chociażby styl zaproszeń na spotkanie.

Dzień Andrzejek zbliża się dużymi krokami. Jeśli chcesz zorganizować andrzejkową prywatkę i potrzebujesz dobrych przepisów na wróżby, mamy coś dla ciebie. Wieczór andrzejkowy będzie niezapomniany…  organizacja imprez

Andrzejki obchodzimy w wigilię (czyli w przeddzień) dnia świętego Andrzeja – 29 listopada
Andrzejki obchodzone są w całej Europie jest to wieczór poświęcony wróżbom, które dotyczą małżeństwa, miłości.Tego wieczoru spotykają się młode kobiety, dziewczyny i wróżą sobie, która pierwsza i za kogo wyjdzie za mąż. Aktualnie odbiega się od tradycji i andrzejki stały się z całą pewnością świętem, na którym wróżą sobie kobiety i mężczyźni, Wam i wszystko 😉 a przepowiednie traktowane są bardziej z przymrużeniem oka. Andrzejki najhuczniej obchodzone są w Szkocji, której patronem jest teraz Św. Andrzej – mają one jednakże trochę inny charakter niż w Polsce…
Chłopcy  także posiadają dzień poświęcony takim wróżbom – Katarzynki – wypada on w przeddzień dnia świętej Katarzyny czyli 24 listopada.

http://www.organizatorzyimprez.pl/artykul,176,zabawa-andrzejkowa.html