Aktualne imprezyOrganizatorzy imprez

Bal Karnawałowy 2014

Nowy Rok zaczynamy hucznie poczuwszy od Sylwestra kontynuując na zabawy karnawałowe, bowiem już od święta Trzech Króli rozpoczyna się sezon na nie. Wiele osób woli zrezygnować z balu Sylwestrowego n rzecz karnawału, mając na uwagę to iż jego koszt jest nieco niższy nić bal Sylwestrowy za który nie rzadko trzeba zapłacić ponad 500 zł nie licząc do tego koszty dodatkowe jak fryzjer lub kreacja.

Na świecie najbardziej zanim Państwem z organizacji karnawału to bez wątpienia Brazylia wtedy w mięsie Rio de Janeiro przyjeżdża najwięcej turystów by moc podziwiać 5 dniowy festiwal, który rozpoczyna się przekazaniem uczestnikom parady kluczy do miasta, po czym na sambodromie pojawiają się członkowie wielu szkół brazylijskiej samby, tańcząc rywalizują ze sobą robiąc z tego niesamowite widowisko dla oka, albowiem na tą okazję uczestnicy parady przygotowują specjalne pełne przepychu, kolorów i dosyć powakacyjne stroje. Nie mniej znanym od brasilijskiego karnawału jest Wenecki, jego tradycja trwa już około 900 lat, najbardziej znanym symbolem i nieodłącznym elementem weneckiego karnawału to pięknie zdobione maski, ponieważ od samego początku założenie jego było zatarcie różnicy pomiędzy biednymi a bogatymi i trakcie karnawału weneckiego praktycznie wszyscy jego uczestnicy bawią się incognito w maskach na twarzy.

Więcej o balu karnawałowym w artykule pod linkiem  http://www.organizatorzyimprez.pl/artykul,220,karnawal.html

W Polsce zabawa wygląda nieco inaczej niż w Rio de Janeiro i Wenecji jest nieco spokojniejsza, najczęściej jest organizowany bal w hotelach restauracjach lub remizach. Na ten czas Hotele przygotowują oferty specjalne, oferuję w nich specjalne menu, konkursy z nagrodami.

Tutaj znajdziesz oferty specjalne hoteli www.e-konferencje.pl

Na wielu organizowaniach bali karnawałowych obowiązuje specjalny stój, w który goście powinny się przebrać. Stroje z reguły uzależnione są od scenariusza imprezy, warto na ten dzień zaszaleć i pozwolić sobie na chwile oderwania się od rzeczywistości wybierając fantazyjny wesoły strój dla siebie. tuż przed karnawałem w sklepach można znaleźć wiele różnych przebrań dodatkowo jeżeli ktoś nie chce go kupić może go wypożyczyć z wypożyczalni strojów.

Jedno jest pewne warto pójść na bal karnawałowy w nagrodzę sobie, pozwolić na odrobinę przyjemności po ciężkiej pracy za poprzedni rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *