Inne

Biznes Liga Inauguruje Jesienno – Zimowy Sezon Piłkarskich Rozgrywek

Kraków, 10 września 2009 roku, Biznes Liga inauguruje swój jesienno-zimowy sezon piłkarskich rozgrywek w którym o puchar Mistrza Biznes Ligi zawalczy 26 drużyn. Biznes Liga to elitarna liga piłki nożnej dla firm. To idealna propozycja dla miłośników futbolu, połączenie pasji z integracją nie tylko w biurze, ale także na boisku, to także rywalizacja i walka o tytuł Najlepszej Drużyny.

Biznes Liga jest odpowiedzią na dynamicznie rozwijające się środowisko biznesowe Krakowa. Inicjatywa, chodź stosunkowo młoda, może pochwalić się stałą grupą odbiorców. Rozgrywki organizowane w ramach Ligi mają charakter amatorski w profesjonalnej oprawie. Mecze odbywają się w każdy kolejny poniedziałek i czwartek tygodnia na obiektach Hutnika (w zimie na sztucznej nawierzchni pod balonem). Zmagania drużyn oceniane są przez wykwalifikowaną i licencjonowaną kadrę sędziowską.

Biznes Liga skupia w sobie ludzi, którzy na co dzień pracują za biurkiem, w fotelu kierowcy, programują, podejmują strategiczne decyzje. Jednak, gdy przychodzi dzień rozgrywek zmieniają się w napastników, pomocników, bramkarzy i obrońców. Biznes Liga sprzyja nie tylko integracji, ale przede wszystkim pozwala nawiązać nowe kontakty biznesowe, tak też brzmi jej motto: „Wspólny cel na boisku, wspólny cel w pracy”.

chcesz wiedzieć wiecej – zapraszam na http://www.organizatorzyimprez.pl/artykul,140,biznes-liga-inauguruje-jesienno-zimowy-sezon-pilkarskich-rozgrywek.html