InneKonferencjeMiejsca na imprezy

Sale konferencyjne w Krakowie na imprezy dla firm

piwo

W Krakowie znajdziemy wiele ciekawych obiektów z salami konferencyjnymi na imprezy dla firm. Warto przybliżyć dwa z nich.

Browar Lubicz wydaje się niezłą propozycją na imprezę firmową w Krakowie. Ten zabytkowy obiekt oferuje bowiem zarówno profesjonalne sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt jak i pyszne piwo. Browar założył w 1840 roku Szwajcar Rudolf Jenny, a po niedługim czasie wyroby z browaru zdobywały już nagrody i wyróżnienia na wystawach. Tak zresztą jest do dziś, o czym świadczą piwa nagrodzone w prestiżowym Golden Beer Poland 2015. Spotkanie firmowe w Browarze Lubicz jest więc świetną okazją by spróbować złocistych trunków. Wcześniej jednak warto przeprowadzić konferencję w sali Dojrzewalnia na poziomie +1 lub Antresoli w Leżakowni na poziomie -1. Wiadomo – najpierw praca, potem relaks. Rozpoczynanie spotkania od kosztowania piwa znacząco mogłoby wpłynąć na koncentrację uczestników.

Sale konferencyjne w Krakowie znajdziemy też w nowoczesnym i luksusowym hotelu Radisson Blu Hotel w sąsiedztwie Filharmonii. Pięć gwiazdek oznacza, że uczestnicy imprezy firmowej znajda tam wszelkie dogodności, zarówno jeśli chodzi o miejsca noclegowe, sale konferencyjne jak i atrakcje dodatkowe. Na terenie hotelu znajduje się więc 8 sal biznesowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt, 196 nowoczesnych pokoi, z których część posiada widok na Wawel, Filharmonię lub Planty, dwie restauracje, centrum fitness, sauna, studio urody czy wypożyczalnia rowerów.

Polecamy serwis, w którym można znaleźć sale konferencyjne w Krakowie. Pod tym linkiem zgromadzone zostały prezentacje hoteli, dworków, centrów kongresowych, restauracji i wiele innych obiektów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *