KonferencjeMiejsca na imprezyObsługa techniczna imprezOrganizacja imprez - poradnikOrganizatorzy imprezSzkolenia

Centra konferencyjne i hotele w budowie

W najbliższych latach powiększy się liczba ośrodków konferencyjnych w Polsce, obecnie trwa budowa wielu nowoczesnych obiektów, które będą przystosowane do organizacji konferencji, kongresów, i innych wydarzeń kulturalnych.

W maju 2012 roku do użytku oddany zostanie czterogwiazdkowy konferencyjno – wypoczynkowy Hotel NARVIL Conference & Spa. Ośrodek powstaje w Serocku nad Narwią, a jego architektura będzie komponować się z otaczającą przyrodą. Obiekt będzie leżał nad rzeką Narew (od niej pochodzi nazwa hotelu) z własną plażą dla gości oraz mariną. Równie atrakcyjnie prezentują się apartamenty – w jednym z nich zamontowano przeszkloną ścianę, dzięki czemu będzie można podziwiać malowniczy widok na las oraz rzekę. Obiekt budowany jest z myślą zarówno o gościach indywidualnych, jak i biznesowych – do ich dyspozycji będą 32 sale konferencyjne. Inne atrakcje, które mają zachęcić do odwiedzin to klub nocny, dyskoteka, kręgielnia, korty tenisowe, sala bilardowa, miejsce grillowe, basen czy Spa z gabinetami zabiegowymi.

Więcej informacji o artykule pod tym linkiem

Informacje hotel na konferencje – tylko w tym miejscu najlepsze obiekty na konferencje hotele ośrodki oraz ich specjalne oferty wynajmu sal na szkolenia oraz konferencje spotkania biznesowe. Liczba hoteli gwałtownie rośnie przed EURO a co zrobią te hotele po imprezie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *