Organizacja imprez - poradnik

Firmowa impreza sylwestrowa?

To coraz częściej spotykany typ imprez w Polsce. Powodów jest wiele, jakie? Oto kilka z nich.

1. Mniejsze koszty.
Wystarczy określić menu i podliczyć szacunkowy koszt udziału każdej osoby, aby w ciągu kilku chwil zebrać potrzebny budżet na sylwestra.

2. Sami swoi.
Wśród koleżanek i kolegów z pracy wiemy najczęściej jak się zachowywać i czego się spodziewać. Nie musimy także zawierać nowych znajomości, a to plus dla osób nieśmiałych.

3. Miejsce.
Planując imprezę w gronie znajomych mamy większą szansę na to, iż lokal będzie pasował większości z nas. Im więcej osób tym duże możliwości wyszukania atrakcyjnej oferty cenowej na mieście.

4. Powrót.
Wracając z balu możemy koszty za taxi podzielić między siebie, a i bezpieczniej wracać w gronie dobrze znanych nam ludzi.

5. Strój.
Bawiąc się z koleżankami i kolegami z pracy nie musimy stawać na głowie, aby nasz strój, makijaż i fryzura były na tip top. Nawet mała czarna spełni się w roli wyjściowej sukienki, a dobrze wyprasowana koszula zapewni nam klasyczny, pozytywny wizerunek.

Plusów jest znacznie więcej, ale jeśli planujemy spędzić ten magiczny czas tylko we dwoje, to na rynku znajdziemy bardzo dużo ofert na weekendowe pobyty w Spa.

Natomiast planując zimowy urlop zapoznajmy się z gotowymi pakietami wypoczynkowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *