Gadżety na imprezyImprezy masoweImprezy towarzysząceMiejsca na imprezyObsługa techniczna imprezOrganizacja imprez - poradnik

Zimowe eventy

Zorganizowanie niektórych imprez  możliwe jest jedynie  zimą – na przykład tych związanych z jazdą na nartach, snowboardzie czy z psimi zaprzęgami. Jakie są więc najlepsze propozycje zimowych eventów?

W okresie  zimowym oczywistym wyborem wydają się być góry, jednak to tylko jedna z możliwości. W wielu innych regionach agencje eventowe organizują ciekawe imprezy dla firm bez udziału śniegu. Atrakcyjne scenariusze imprez są najczęściej tak różnorodne i zaskakujące, że zapierają dech w piersiach.

Survival

Zimowa odmiana Survivalu to prawdziwy sprawdzian wytrzymałości, silnej woli i umiejętności pacy w grupie. Czyli podobnie jak  w pracy,natomiast tutaj zamiast wykresów czy umów handlowych mamy tor przeszkód, punkty kontrolne, szałasy i kryjówki.  Zasady gry, zależą głównie od organizatorów- najlepiej podzielić pracowników na dwie grupy i wytyczyć określone zadania. Często jest to: budowanie schronienia, poszukiwanie wody/pokarmu, rozpalanie ognia, jazda quadem, wzajemne podchody itp. Wieczorem następuje impreza integracyjna, podczas której omawiane są wyniki zabawy czy ciekawe spostrzeżenia.

Snowboard. jazda na nartach

Najpierw jednak kilka słów o atrakcjach w polskich górach. Wyciągi narciarskie w Zakopanem czy innych kurortach są dobrym miejscem, by nauczyć się jazdy na desce snowboardowej lub nartach. Wspólna zabawa pracowników z jednej firmy bez wątpienia wpłynie na poprawę relacji między pracownikami. Rywalizacja na stoku także wzbudza wiele emocji i będzie długo pamiętana. To tylko część całej imprezy integracyjnej – wieczorem, przy gorącej herbacie i lokalnych smakołykach jest czas na wspólne rozmowy, zdjęcia czy gry towarzyskie.

Więcej informacje o imprezach zimą można znaleźć w artykule pod tym linkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *