Aktualne imprezyGadżety na imprezyImprezy masoweImprezy towarzysząceMiejsca na imprezyOrganizacja imprez - poradnikOrganizatorzy imprez

Jak się zachowujesz podczas świątecznej imprezy firmowej ?

Według  ankiety przeprowadzonej przez MonsterR wyniki pokazują, że wielu osobom zdarzyło się zapomnieć podczas świątecznej imprezy firmowej. Niemal że co dziesiąta osoba przyznała się do zrobienia czegoś, czego potem żałowała.

Prawie co dziesiąty pracownik przyznał się do zrobienia czegoś, czego potem bardzo żałował. i został z tego powodu zwolniony (4 %) albo zachował się w sposób, który wpłynął na jego reputację czy karierę (5%). Natomiast prawie dwie trzecie wszystkich respondentów nigdy nie skompromitowało się na imprezie firmowej. W Wielkiej Brytanii najwięcej osób (8%) straciło pracę w wyniku zachowania podczas świątecznej imprezy w firmie. Następni na liście imprezowiczów znaleźli się Finowie (7%) i Holendrzy (6%).

Najbardziej imprezowymi pracownicy okazali się Francuzi, z których tylko 2% osób straciło pracę z powodu złego zachowania podczas imprezy. Ponadto aż 82% pracowników we Włoszech, 80% we Francji i 75% w Niemczech nigdy nie żałowało swojego zachowania podczas przyjęcia firmowego.

15% Europejczyków i 10% Amerykanów przyznało się do popełnienia małych grzechów, których żałowali jeszcze potem przez kilka dni. Natomiast podobna liczba mieszkańców Europy i USA (po 14%) zachowało się nieodpowiednio, ale bez żadnych przykrych skutków na karierze.

Więcej w artykule pod tym linkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *