Aktualne imprezyImprezy masoweImprezy towarzysząceMiejsca na imprezyObsługa techniczna imprezOrganizacja imprez - poradnikOrganizatorzy imprezScenariusze, programy imprez

II Międzynarodowe Targi Tańca i Eventów SHOWEXPO (4-6 listopada 2011)

SHOWEXPO – jedyne w Polsce targi dla przedstawicieli branż: tańca, eventu i technik estradowych. Impreza mająca na celu przede wszystkim popularyzację i integrację środowisk i prezentację nowości w dziedzinie tanecznej, estradowej oraz rozrywkowo-eventowej.

W tym roku, podobnie jak podczas debiutującej edycji imprezy poza prezentacja targową nie zabraknie prawdziwego „SHOW”. Odbędą się warsztaty tańca z udziałem topowych polskich instruktorów jak również II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Showexpo-Kielce 2011, współorganizowany przez Szkołę Tańca i Wdzięku STEP BY STEP Małgorzaty Nita. Na terenie wystawy zobaczymy wystawę fotograficzną ZWIERZenia oraz weźmiemy udział w premierze książki o tematyce tanecznej. Tegoroczne SHOWEXPO to również warsztaty medyczne dla instruktorów, właścicieli szkół tańca z zakresu zasad kwalifikacji dzieci i młodzieży do zajęć tanecznych, akrobatycznych i baletowych, nowoczesnej rehabilitacji urazów stawu skokowego i kolanowego, treningu funkcjonalnego oraz najczęstszych problemów zdrowotnych z jakimi spotykają się osoby tańczące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *