Aktualne imprezyImprezy masowe

Imprezy wakacyjne dla każdego

Wakacje to czas urlopów, wyjazdów i zabawy. Warto zapoznać się z programem imprez plenerowych w swoim mieście i okolicy, ale także i w miejscach do których udajemy się na wczasy.

Imprezy to czas zabawy, dlatego dobrze, gdy wybieramy się na nie w gronie przyjaciół i znajomych. Dodatkowo w większym gronie koleżanek i kolegów możemy być pewni o bezpieczeństwo.

Jakie imprezy przed nami?

Festiwal Folkowo to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na Warmii i Mazurach. W tym roku odbędzie się jego jubileuszowa, piąta edycja. Zatem zapraszamy do Ostródy 18 – 20 czerwca.

FOLKOWO.PL jest autorską inicjatywą Mariusza Kusia – górala, który opuściwszy ojczyste Beskidy, postanowił zorganizować na Mazurach festiwal, promujący muzykę z jego rodzinnych stron. Pierwsza edycja imprezy, podczas której wystąpiły zespoły góralskie, odbyła się w 2006 roku w Ostródzie. Festiwal od razu okazał się wielkim sukcesem. Lokalne media rozpływały się w zachwytach nad jego innowacyjnością, a publiczność chwaliła poziom artystyczny występujących zespołów. W kolejnych latach formuła festiwalu ewoluowała, odchodząc stopniowo od muzyki stricte góralskiej, a sama impreza poszerzała swój zasięg o kolejne miejscowości.

Już tylko dwa miesiące zostały do rozpoczęcia jednego z największych festiwali muzycznych w Europie- Heineken Open’er Festiwal 2010. W dniach 1-4 lipca na terenie gdyńskiego lotniska Babie Doły (Kosakowo) odbędzie się już dziewiąta edycja tej imprezy.

Przez lata Open’er Festival stał się jedną z najlepiej rozpoznawanych imprez muzycznych w Polsce i zagranicą. Sporą część widowni stawioną tutaj goście z innych krajów. By każdy miał zapewniony nocleg, dla uczestników przygotowane zostanie pole namiotowe.

Każdy dzień festiwalu to oprócz kapitalnej muzyki, mnóstwo atrakcji pozamuzycznych i przyjazna atmosfera. Wszyscy nastawieni są pozytywnie, nieprzyjemne incydenty są rzadkością.

Extreme Weekend to trzydniowe wydarzenie plenerowe mające na celu promować aktywny wypoczynek, zdrowy tryb życia.

Czeka nas wiele atrakcji.

Zaczynamy w piątek, czwartego czerwca.

Reduta królicza zwana potocznie Motofortem. Od godziny 19 zaczną się koncerty.

Sobota to dzień dla Air Soft Gun, Paintballowców i rowerzystów.

Teren gier wojennych to poligon przy Forcie II. Cały dzień zmagań.

Wieczorem na Motoforcie kolejna partia koncertów. Szczegółów szukajcie w dziale koncerty.

Niedziela natomiast to piknik rodzinny. Również tutaj ogrom atrakcji, Zmagania crossowców, wyścigi quadów, ekstremalny bieg przełajowy, wyścigi kajaków i rowerków wodnych na Jeziorze Nyskim. Ponad to prezentacja parku maszyn a tam będzie można zobaczyć i dotknąć Moto-crossów, Quadów, nie lada atrakcją będą samochody rajdowe.

Zapraszamy do wspólnego imprezowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *