Miejsca na imprezy

Miejsce na imprezy dla firmy – F1Karting

F1 carting, e-konferencje.pl

Pracownicy uwielbiają imprezy firmowe – to świetna okazja, by porozmawiać ze sobą na luzie, poznać szefów od towarzyskiej strony, zapomnieć o klientach, wykresach i planach sprzedażowych. W tym miejscu polecamy oryginalne miejsce na imprezę integracyjną – tor kartingowy.

 

 


Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe F1Karting w Warszawie to propozycja na spotkanie firmowe w otoczce sportowej rywalizacji. Obiekt z torem kartingowym umożliwia przeniesienie się do świata Formuły 1. Można tu zorganizować zawody firmowe zawierające całą otoczkę prawdziwych wyścigów, a więc hostessy, konferansjera czy podium z pucharami i szampanem.  Ciekawą formułą są wyścigi drużynowe, które mają na celu integrację zespołu. Istotny jest bowiem nie tylko czas przejazdu okrążenia, ale również współpraca, wspólny cel jednoczący zespół. Gdy jednak potrzebujemy wyłonić lidera, wtedy świetnie sprawdzi się wyścigi Grand Prix, gdzie najważniejszy jest czas jazdy indywidualnej.

Na terenie Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego F1Karting znajduje się też wiele innych atrakcji, jak choćby urządzenie treningowe do ćwiczenia refleksu czy symulator kokpitu F1. Do dyspozycji organizatorów konferencji są natomiast 3 sale konferencyjne: na 428 osób,  200 osób oraz 100 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *