Aktualne imprezy

Pora na imprezy firmowe

Nadchodzące święta to dla wiele przedsiębiorstw  okazja do oficjalnych spotkań pracowników, czas, by podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.

Nie wszyscy tak samo traktują ten obyczaj, dla jednych jest świetna okazja na ocieplenie stosunków w pracy a dla innych zaś to konieczność, Obecnie wiele przedsiębiorstw stara się  uatrakcyjnić imprezę  zatrudniając profesjonalnych organizatorów.

Według socjologów, spotkania firmowe w czasie świąt, powinny mieć nieformalny charakter, oddzielony od oficjalnych przemówień, wyróżnień czy podsumowań.

Imprezy świąteczne to również dobra okazja na poprawę wizerunku dyrektora czy prezesa, w oczach pracowników. Standardem podczas imprezy jest przemówienie i złożenie życzeń- od formy i treści wystąpienia zależy, jak będzie postrzegany dyrektor. Często jest to szansa, by ocieplić wzajemne stosunki i przychylniejszym okiem spojrzeć na szefostwo.

Więcej o imprezach świątecznych w  firmach można przeczytać w artykule; Sezon na imprezy Firmowe
Powodzenie świątecznej imprezy firmowej dużo zależy także od pomysłu i kreatywności- warto zaskoczyć naszych pracowników. Jednym z powszechniejszych ostatnio pomysłów jest np. wynajęcie DJ-a, zamiast słuchania długich i monotonnych przemówień. Święta w pracy nie muszą być przykrym obowiązkiem, który kojarzy nam się z wymuszonym składaniem życzeń i dzieleniem się opłatkiem. Dziś przy wspólnej inicjatywie pracowników i zarządu jest to spotkanie, dzięki którym wszyscy w nowym roku przyjdą w lepszych humorach do pracy.


KJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *