Aktualne imprezyImprezy masowe

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2010

Przed nami XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę, 10.01.2010 r.

Po raz drugi postanowiono poświęcić go onkologii dziecięcej.

Finał WOŚP jest całodziennym zbieraniem pieniędzy, przez osoby posiadające „orkiestrowe” identyfikatory na terenie całego kraju i nie tylko.


Całość pokazywana jest w bezpośredniej transmisji przez drugi program Telewizji Polskiej. Składają się na to bloki, czyli tzw. Wejścia na żywo, rozmieszczone w całodziennej ramówce. Zazwyczaj transmisja trwa ponad 8 godzin czasu antenowego, program ten jest także transmitowany w Telewizji Polonia, a także od kilku lat w Pierwszym Programie Polskiego Radia oraz poprzez Internet. Przez cały czas trwania transmisji przekazujemy informacje o zebranych pieniądzach, łączymy się z dwunastoma ośrodkami regionalnymi TVP, rozmawiamy z zaproszonymi do studia gośćmi – naszymi ekspertami medycznymi oraz wolontariuszami.

1 października 2009 roku ruszył specjalny internetowy serwis XVIII Finału WOŚP, który dokładnie objaśnia jak założyć sztab WOŚP i jak zostać wolontariuszem Orkiestry. Znajdują się tam także podsumowania poprzednich finałów, informacje dotyczące licytacji Złotych Serduszek i Kart Telefonicznych, a także rozliczenia wydatków ze środków zebranych w latach poprzednich.


Adres serwisu: www.wosp.org.pl/final

W wielu miastach  w tym dniu odbędzie wiele koncertów, imprez na powietrzu.

http://www.wosp.org.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *