KonferencjeMiejsca na imprezyObsługa techniczna imprezOrganizacja imprez - poradnikOrganizatorzy imprezSzkoleniaWyposażenie imprez

Sale szkoleniowe do 50 osób i większe

Na szkolenia wykorzystywane są sale maksymalnie do 50 osób i to właśnie tego typu organizacja imprez biznesowych jest najwięcej.

Sale do 50 osób można szukać zarówno w hotelach i innych obiektach konferencyjnych przykładowy link http://www.e-konferencje.pl/miejsca/osob-max_50/. Sale konferencyjne szkoleniowe  do 50 osób w ofercie często posiadają pensjonaty i małe hotele motele i one również zapewnią noclegi i pełne wyżywienia. Duże centra konferencyjno-szkoleniowe w swojej ofercie również muszą posiadać tego typu pomieszczenia na spotkania ale u nich znajdą miejsce konferencje, kongresy organizowane często na setki osób. Sale do 100 osób na stronie http://www.e-konferencje.pl/miejsca/osob-max_100/ szukać można w hotelach i ewentualnie lepiej przygotowanych obiektach konferencyjnych, a jeśli nie interesują nasz nocleg w restauracjach. Sale na 1000 osób to już prawdziwie przygotowane do prowadzenia konferencji spotkań biznesowych centra konferencyjne zobacz na http://www.e-konferencje.pl/miejsca/osob-min_1000/.

Profesjonalne sale szkoleniowe z pełną infrastrukturą pełną obsługą, wynajem sal na cele szkoleniowe. Wszystkie wynajmowane sale powinny być wyposażone są w sprzęt techniczny, umożliwiający obsługę prezentacji,  konferencji, szkoleń, prowadzenie wykładów i zajęć o dowolnym charakterze eventów. Standardem w wyjmowanych salach jest stały dostęp do internetu oraz doskonały system nagłaśniający sprawiają, te normy świadczą o nowoczesności sali szkoleniowej. W wyposażeniu sali konferencyjnej szkoleniowej  składają się bezprzewodowe mikrofony, miksery, wzmacniacze, magnetofony, odtwarzacze DVD, magnetowidy oraz głośniki ścienne i sufitowe. Innym potrzebnym wyposażeniem sal konferencyjnych są urządzenia i systemy do prezentacji pisma i obrazów – różnego rodzaju rzutniki multimedialne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *