Inne

Poszukiwana fotomodelka! Praca w fotomodelingu -nowe wyzwanie dla Ciebie.

Poszukiwana młoda, ładna, ambitna, nie bojąca się ciężkiej pracy. Zainteresowana światem fotografii i mody. Wiążąca swoją przyszłość z modelingiem lub fotomodelingiem. Spełniasz powyższe kryteria? Świetnie – ten artykuł jest skierowany właśnie do Ciebie!

Praca dla wybranych.
Po pierwsze musisz być świadoma, że nie jest to praca dla wszystkich, gdyż nie każdy się do tej pracy nadaje. Będziesz musiała pozować nago, w trudnych warunkach atmosferycznych lub w obecności kilkunastu osób czy w otoczeniu kamer. Do tej pracy potrzebna też jest specjalna osobowość -otwartość, cierpliwość, komunikatywność, bycie elastycznym, swobodnym, umiejętność współpracy, poza tym ważne jest poczucie własnej wartości. Idealna modelka powinna w sobie łączyć spokój i temperament estradowy. Pamiętaj jednak, że to świat okrutny dla młodych, niewinnych i nieświadomych dziewcząt. Trzeba być bardzo ostrożnym by nie zostać wykorzystaną. Mimo tego jeśli nie jesteś tym absolutnie zrażona i faktycznie zależy Tobie na pracy fotomodelki/modelki, masz szanse stać się jedną z najlepszych…

 

Od czego zacząć?

 

Krok pierwszy to niewątpliwie dobre portfolio składające się z kilku do kilkunastu zdjęć. Dobre portfolio to takie które pokazuje możliwości fotomodelki/modelki.

Ceny za portfolio wahają się między 500zł – 1500zł jednak można się porozumieć z fotografem i ustalić inne zasady gdzie cena będzie dużo niższa.

 

Uwaga! Zadbaj o to, by negatywy zdjęć były dla ciebie. Pamiętaj, by zdjęcia były naturalne, nie rób zdjęć w zbyt mocnym makijażu.

 

Kolejnym krokiem będzie założenie sobie konta na polskich i międzynarodowych portalach gdzie komunikują się fotografowie, wizażyści, styliści, modelki, fotomodelki oraz graficy komputerowi. Można tam spotkać i uzyskać krytykę najlepszych w branży foto.

czytaj dalej na http://www.organizatorzyimprez.pl/artykul,154,poszukiwana-fotomodelka-praca-w-fotomodelingu-nowe-wyzwanie-dla-ciebie.html

One thought on “Poszukiwana fotomodelka! Praca w fotomodelingu -nowe wyzwanie dla Ciebie.

Komentarze są wyłączone.