Imprezy towarzysząceMiejsca na imprezyObsługa techniczna imprezOrganizacja imprez - poradnikScenariusze, programy imprez

Event zimą

Szukasz pomysłu na zimowy event? Sprwdź, czy te dyscypliny sportu są Ci znane i zorganizuj ciekawą imprezę dla całej firmy.

Airboard

To nowoczesna i uproszczona wersja sanek. Wykorzystuje niewiarygodny wręcz poślizg, jaki uzyskuje guma w zetknięciu ze śniegiem. Nadmuchiwane poduchy są tak skonstruowane, że nie uciskają brzucha, a leżąc na nich i gnając w dół nie musimy martwić się o własne bezpieczeństwo. Dwa solidne uchwyty pozwolą nam pewnie trzymać się ,,poduszkowca” i w razie potrzeby manewrować nim w dowolnym kierunku.

Paragliding

Zimowa odmiana skoków bungee.

Kitewing

Jest połączeniem kitesurfingu, snowboardu i narciarstwa. Ten najnowszy hybrydowy sport pozwala wznieść się wysoko nad ziemię, a po chwili sunąć po stoku z zawrotną prędkością. To połączenie pozornie niezwiązanych ze sobą sportów – paralotnictwa oraz narciarstwa.

Snowscoot

Snowscoot to odmiana snowbike’a: jest połączeniem tradycyjnego BMX-a i snowboardu, tyle że tylna deska jest nieco dłuższa od przedniej, ruchomej. Co ważne, na snowscoocie mogą jeździć zupełni amatorzy lub nawet ci, którzy nigdy nie mieli do czynienia z nartami. Użytkowanie tych pojazdów jest proste i nie wymaga wielogodzinnych kursów ani treningów.

Snowbike

To nic innego jak śnieżny rower. Pojazd ma kierownicę oraz siodełko, a zamiast kół do ramy przymocowane są płozy. Można więc jeździć po stokach z zawrotną prędkością, nie martwiąc się o trudy pedałowania pod górkę – wyciągi zrobią to za nas.

Skifox

To nic innego jak krótka narta carvingowa i siedzenie w jednym z odpowiednią amortyzacją. Nie ma kierownicy, a kieruje się nim balansując ciałem. Wystarczy zasiąść wygodnie, założyć specjalne narto-płazy na stopy i już można rozpoczynać zimowe szaleństwo.

 Pytaj firmy dostępne w katalogu www.organizatorzyimprez.pl o organizację eventu zimowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *