Organizacja imprez - poradnik

Imprezy firmowe dla 30-latków

Jak wygląda organizowanie imprez firmowych w przypadku 30-latków – ludzi, którzy jeszcze nie tak dawno brylowali na wielu imprezach, a teraz znajdują się już na kolejnym etapie życia? Czy całkiem zmienili swoje preferencje?

Niektórzy 30-latkowie poza życiem zawodowym spełniają się przede wszystkim w życiu rodzinnym i celebrują chwile spędzone z drugą połówką. Czas z najbliższymi stanowi dla nich dogodną okazję, by naładować akumulatory i odreagować gromadzący się stres. W pogoni za karierą i pieniędzmi cenią sobie chwile spędzone ze sobą sam na sam, które dają im możliwość wytchnienia i zdystansowania się do otaczającego świata. W związku z tym jakiekolwiek imprezy nie są im konieczne do niczego. Zadowalają się uroczystościami w gronie domowników i najbliższych przyjaciół, ale… Czasami trzeba uczestniczyć w imprezach organizowanych przez firmę.

Organizatorzy imprez coraz częściej przygotowują oferty specjalne właśnie dla tej grupy społecznej, czyniąc spory ukłon w jej stronę.

Na imprezie firmowej przede wszystkim obowiązuje inna muzyka niż ta, która króluje w większości pubów dla młodzieży, czy na spotkaniach dla seniorów. 30-latków spotkać można szalejących w dyskotekach w rytm muzyki z lat 80-tych, 70-tych i 90-tych przy oparach dymu i stroboskopach. Nie odmówią także imprezie z muzyką graną na żywo. Dodatki w stylu gier stolikowych są bardzo dobrze widziane w tym przedziale wiekowym.

Nie bez znaczenia jest także wystrój lokalu. Ważne jest, by było miło i sympatycznie. Zbytnia nowoczesność może nie sprawdzić się w przypadku tej grupy wiekowej. Za to namiastka ekskluzywności jak najbardziej. Dzisiejsi 30-latkowie stanowią grupę nie tylko dobrze wykształconą, ale także dobrze zarabiającą. W związku z tym nie stronią od rozrywek wymagających kosztów, gdyż sami świadomie komunikują swoje potrzeby i coraz częściej standardy spełniają ich oczekiwania.

30-latków zainteresować można kameralnymi koncertami oraz imprezami masowymi na światowym poziomie. Dla nich nie stanowi problemu także wyjazd do innego kraju, by móc posłuchać ulubionego artysty, choć z reguły taka wyprawa wiąże się z dodatkowymi kosztami na nocleg i wyżywienie.

Imprezy firmowe dla 30-latków to coraz częściej imprezy łączone z kinderbalem i nic w tym dziwnego, gdyż jest to grupa wiekowa w dzisiejszych czasach najbardziej prokreacyjna.

30-latek na firmowej imprezie to uczestnik wymagający i bardzo krytyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *