Agencje artystyczneImprezy masoweImprezy towarzysząceObsługa techniczna imprezWyposażenie imprez

MP Inspired: Branża spotkań wybrała najciekawsze informacje roku 2010!

Znamy już laureatów Konkursu MP Inspired – przygotowanego z myślą o wszystkich uczestnikach branży spotkań. Kluczowym kryteriami wyboru najlepszych informacji prasowych 2010 r. były użyteczność, a także innowacyjność i kreatywność opisywanych usług bądź wydarzeń.

– Celem konkursu MP Inspired, było zaktywizowanie uczestników i całej branży spotkań do wykorzystywania narzędzi PR w celu nagłaśniania rozwiązań wartych uwagi. Portal MeetingPlanner.pl. chce stać się tym samym platformą ciekawych i inspirujących pomysłów, mogących mieć pozytywny wpływ na rozwój branży. Sama informacja nie wystarczy, żeby skutecznie dotrzeć do grupy odbiorców. Należy ją ubrać w odpowiednią formę, co nie jest, jak się okazuje, oczywiste. Taki aspekt edukacyjny chcieliśmy również spełnić. Zależało nam na zaktywizowaniu nie tylko dużych i znanych firm, ale również podmiotów mniejszych, które oferują nierzadko bardzo ciekawe rozwiązania – mówi Piotr Cieślak, Dyrektor Zarządzający portalu MeetingPlanner.pl.

Portal MeetingPlanner.pl przyznał 3 Nagrody Główne w postaci Pakietu e-PR dla Zwycięzców w następujących kategoriach konkursowych: Obiekt, Usługa, Artysta.

Laureaci zostali wyłonieni na podstawie głosowania, w którym udział wzięli meeting plannerzy oraz rekomendacji dokonanych przez Radę Programową – ciała doradczego Portalu, złożonego z przedstawicieli branży MICE.

6 Nominowanym uczestnikom, Portal MeetingPlanner.pl przyznał nagrody w postaci rabatu na Pakiet e-PR, w wysokości 40%, z możliwością wykorzystania w ciągu roku.

W konkursie przewidziano również Nagrody Specjalne dla Głosujących meeting planerów – 3 Vouchery na wiosenne pobyty weekendowe w prestiżowych hotelach czterogwiazdkowych: Park Hotel Vienna w Bielsko-Białej oraz w Hotelu Scandic Gdańsk w Gdańsku.

Lista Zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

– kat. OBIEKT: Kopalnia Soli „Wieliczka” za informację „Rock’n’Salt – podziemna gra terenowa”.
Uzasadnienie Jury: „Unikalny sposób wykorzystania innego środowiska do organizacji eventów” – Stanisław Buczyński, Prezes Lidex.

– kat. USŁUGA: Eventroom za informację „Lampy podłączane do prądu odchodzą do lamusa”.
Uzasadnienie Jury: „Za nieporównywalną z konkurencją innowacyjność” – Wojciech Starostecki, COGITO Sztuka i Media, Właściciel.

– kat. ARTYSTA: d3art.pl/Kamil Dziliński za informację „System d3art – nowatorskie podejście w kontaktach artysta – agencja”.

Uzasadnienie Jury: „Bardzo ułatwia wybór i decyzję organizatorów eventów. Już nie kupimy „kota w worku” – Ewa Woch, Wiceprezes Targi Kraków.


Lista Nominacji – najwyżej ocenionych informacji w wyniku głosowania:

– kat. OBIEKT: Nowe trendy w hotelarstwie: Hotel Bryza prekursorem holistycznego podejścia do komfortu pobytu swoich Gości

– kat. OBIEKT: Zielony Courtyard by Marriott Warsaw Airport

– kat. USŁUGA: Gran Turismo Polonia 2010
– kat. USŁUGA:
12metrów PROMO TRUCK- nowość na polskiej scenie eventowej!

– kat. ARTYSTA: Dawno temu, kiedy Słońce było bogiem, powstała Samba …
– kat. ARTYSTA:
Miniony 2010 rok – niezwykle pracowity dla grupy ETC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *