Aktualne imprezyKonferencje

Jesień – czas na konferencje

Lato to spokojniejszy okres konferencyjny, nie są one organizowane z takim natężeniem jak podczas wiosny, jesienią czy zimom, kiedy to różne spotkania biznesowe nabierają tępa. 

Z uwagi na to iż jest okres urlopowy wiele hoteli podczas wakacji skupiają się bardziej na klientach indywidualnych, którzy podczas urlopu korzystają z usług noclegowych obiektu lub pakietów SPA lecz nie tylko to, latem jest również sezon weselny a obiekty hotelowe wówczas przeznaczają swoje sale na przyjęcia weselne.

Za nami już połowa lata, a wiele hoteli już teraz ma przygotowana ofertę biznesową na spotkania, szkolenia i konferencje na sezon jesień – zima 2014/2015. Przed nami, tak że czas intensywnych imprez firmowych, dlatego dobrze jest wiedzieć, jakie hotele i ośrodki wypoczynkowe przygotowały najlepsze oferty specjalne, które znajdą państwo pod tym linkiem.

Jesienno-zimowa pora to interesujący okres dla branży konferencyjnej,a to dlatego iż w tym czasie prócz typowych spotkań biznesowych, odbywają się liczne imprezy okolicznościowe, które z powodzeniem można połączyć z spotkaniem biznesowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *