Miejsca na imprezyOrganizatorzy imprezWypoczynek

Miejsce na piknik firmowy

Mamy już sezon otwarty na pikniki firmowe. Słonce i ciepła pogoda sprzyjają organizacji imprez firmowych na świeżym powietrzu. Wszelkiego rodzaju imprezy firmowe mają na celu zintegrowaniu pracowników oraz polepszeniu relacji pomiędzy nimi co się z kolejny przekłada na sukces firmy. Organizacja imprez nie jest jednak zadaniem prostym, dlatego lepiej powierzyć ją profesjonalistom, oni zadbają o każdy szczegół imprezy, zapewnią katering, oprawę muzyczna, konkursy i inne niezbędne punkty aby piknik firmowy był zabawny i udany.

Miejsce na organizowanie pikniku firmowego najlepiej znaleźć zdała od miasta, poszukać takiego, które znajduję się wśród zieleni, lasów, jezior czy rzek, wówczas w oddali od miejskiego zgiełku, ma się odczucie jak byś się było na wczasach oraz co sprzyja większemu komfortowy i byciu mniej formalnym niż zazwyczaj.

W serwisie www.e-konferencje.pl znajdują się hotele w których można zorganizować piknik firmowy, poniżej przedstawiamy kilku z nich

Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort jest wyjątkowym miejscem w centrum Polski, mieszczącym się na granicy Łodzi i Zgierza jedyne 10 min od zjazdu z autostrady A2, tuż przy drodze krajowej nr 1, obiekt jest doskonałym zapleczem do pracy jak również wypoczynku. Stacja Nowa Gdynia składa się z trzech budynków obejmujących obszar 6 hektarów ogrodzonego terenu. W ośrodku znajdą Państwo:  

  •  Hotel*** i Restauracje,

  • Aquapark z ozonowaną wodą,

  • Centrum Sportu oraz kompleks SPA

Bajkowy Zakątek jest wymarzonym miejsce na zorganizowanie warsztatów, szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych czy imprez plenerowych. W stylizowanych wnętrzach utworzyliśmy bardzo funkcjonalne Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne. Realizacja oczekiwań naszych Gości jest zasługą dobrego planowania i dopilnowania na każdym etapie wszystkich szczegółów, które składają się na ogólny sukces przeprowadzanego przedsięwzięcia. Atmosferze skupienia oraz relaksu sprzyja przyjazna cisza Bajkowego Zakątka, która sprawi, że każde spotkanie zakończy się poczuciem efektywnie wykorzystanego czasu.

Hotel NARVIL Conference & Spa jest obiektem konferencyjnym położonym w Serocku, który znajduje się wśród lasów nad rzeką Narew. Jest doskonałym miejscem wypoczynku i rekreacji dla gości szukających miejsca gdzie można spędzić zdrowo i aktywnie weekend z rodziną oraz zrelaksować się w centrum SPA. Czterogwiazdkowy Hotel Narvil posiada 332 pokoje, 32 sale konferencyjne, nowoczesną restaurację, bary, Centrum SPA z 12 gabinetami i kapsułami zabiegowymi oraz zaplecze rekreacyjno – rozrywkowe, a w tym: klub nocny, dyskotekę, kręgielnię, basen, squash, miejsca zabaw dla dzieci z wieloma atrakcjami.

Zalesie Mazury Active Spa to ośrodek konferencyjny Wellness & Spa w centrum Warmii i Mazur. Położony jest jedyne 18km od Olsztyna- doskonała lokalizacja pozwala dojechać na nas w 3 godziny z Warszawy i 2,5 godziny z Trójmiasta.Organizacja firmowej imprezy integracyjnej, konferencji lub szkolenia w Zalesiu to czysta przyjemność.Posiadamy 6 letnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju wydarzeń dla Klientów biznesowych, firm i instytucji z terenu całego kraju. Byli już u nas Ci najwięksi jak również i Ci najmniejsi – każdy bez względu na rozmiar firmy jest traktowany przez nas w sposób profesjonalny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *