KonferencjeMiejsca na imprezySzkoleniaWypoczynek

Polecane sale na szkolenia firmowe

Każda dobrze prosperująca firma swój sukces zawdzięcza dobrze wykwalifikowanej kadrze, która swoją wiedzą i umiejętnościami buduje jej pozycje na rynku. W biznesie aby być na topie, stale trzeba być na bieżąco z nowościami i informacjami z branży. Dobrze o tym wiedzą przedsiębiorstwa i aby nie wypaść z rynku, nieustanie inwestują w dokształcanie pracowników delegując ich na organizowane szkolenia, konferencje oraz sympozja.

Miejsca w których organizowane są szkolenia to najczęściej hotele położone w sąsiedztwie jezior i lasów, tak aby  uczestnikom szkolenia zapewnić cisze i spokój, która sprzyjają nauki.

Serwis www.e-konferencje.pl poleca sale szkoleniowe w hotelach znajdujących się wśród jezior i lasów.

Hotel Zamek Ryn to czterogwiazdkowy hotel to dbający o swoje tradycje zamek krzyżacki z XIV-wieku. Stanowi on zabytek wysokiej klasy, łącząc w sobie tradycję z nowoczesnością. Wyrafinowana architektura przenika się tu z ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi. Mając ugruntowaną markę wśród obiektów kongresowych, możemy poszczycić się długą listą zrealizowanych wydarzeń o różnej skali wielkości. „Zamek Ryn” wybierany jest zarówno przez managerów małych i średnich przedsiębiorstw, jak i organizatorów wielkich konferencji naukowych, spotkań dyplomatycznych oraz szkoleń biznesowych największych polskich korporacji

Hotel NARVIL Conference & Spa jest obiektem konferencyjnym położonym w Serocku, który znajduje się wśród lasów nad rzeką Narew. Jest doskonałym miejscem wypoczynku i rekreacji dla gości szukających miejsca gdzie można spędzić zdrowo i aktywnie weekend z rodziną oraz zrelaksować się w centrum SPA. Czterogwiazdkowy Hotel Narvil posiada 332 pokoje, 32 sale konferencyjne, nowoczesną restaurację, bary, Centrum SPA z 12 gabinetami i kapsułami zabiegowymi oraz zaplecze rekreacyjno – rozrywkowe, a w tym: klub nocny, dyskotekę, kręgielnię, basen, squash, miejsca zabaw dla dzieci z wieloma atrakcjami. Największa sala konferencyjna (blisko 1650 m²) może pomieścić ok. 1200 osób w układzie bankietowym.

Zalesie Mazury Active Spa to ośrodek konferencyjny Wellness & Spa w centrum Warmii i Mazur. Położony jest jedyne 18km od Olsztyna- doskonała lokalizacja pozwala dojechać na nas w 3 godziny z Warszawy i 2,5 godziny z Trójmiasta. Organizacja firmowej imprezy integracyjnej, konferencji lub szkolenia w Zalesiu to czysta przyjemność. Posiadamy 6 letnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju wydarzeń dla Klientów biznesowych, firm i instytucji z terenu całego kraju. Byli już u nas Ci najwięksi jak również i Ci najmniejsi – każdy bez względu na rozmiar firmy jest traktowany przez nas w sposób profesjonalny. Posiadamy 5 komfortowo wyposażonych sal konferencyjnych, w których możliwe jest zorganizowanie zarówno małego spotkania biznesowego jak też dużej konferencji dla 200 osób. Wszystkie sale wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny: rzutnik multimedialny, rzutnik folii, ekran, flipchart, papier, flamastry.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *