KonferencjeMiejsca na imprezyOrganizacja imprez - poradnikSzkolenia

Miejsca na imprezy firmowe i konferencje

Szukasz miejsca na imprezę firmową? Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się, gdzie zorganizować konferencję lub szkolenie na wysokim poziomie.

Ośrodek Wityng
Ośrodek Wityng usytuowany jest w pięknej okolicy wśród jezior i lasów, w odległości około 16 kilometrów od Konina. To znakomite miejsce nie tylko do wypoczynku podczas wakacji, ale i zorganizowania imprezy firmowej, konferencji lub szkolenia. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu centrum konferencyjnemu – w jego skład wchodzi 6 sal o różnej pojemności (największa ma 130 miejsc). Warto zapoznać się z atrakcjami dodatkowymi proponowanymi przez personel obiektu – może to być wycieczka do Kopalni Soli Kłodawa, Lichenia, Biskupina, turniej golfowy, rejs statkiem czy nauka jazdy konno.

Prezentacja obiektu znajduje się w tym miejscu: http://www.e-konferencje.pl/obiekt/wityng-hotel/258/

Hotel *** Fajkier Wellness&SPA
Hotel położony jest w cichej i spokojnej okolicy,a jego wystrój i aranżacja obiektu podkreślają piękno otaczającej go przyrody i atrakcji znajdujących się na Jurze. Poszczególne pokoje nawiązują pod względem dekoracji i kolorystyki do czterech pór roku – w całym hotelu nie znajdą Państwo dwóch takich samych pokojów! Hotel *** Fajkier Wellness&SPA oferuje dogodne warunki do organizacji rozmaitych imprez i przyjęć – w obiekcie znajdują się bowiem trzy sale restauracyjne: Sala Bankietowa „Ogrodowa” dla 160 osób, oraz Restauracja „Ogrodowa” i PUB „Rycerski”, które pomieszczą 60 osób. Na terenie hotelu znajduje się bogate zaplecze SPA – basen, łaźnia parowa, sauna czy bicze wodne.

Prezentacja obiektu znajduje się w tym miejscu: www.konferencyjne.pl/obiekt/hotel-fajkier-wellnessspa/1834/

Więcej interesujących miejsc na zorganizowanie szkolenia czy konferencji znajdziesz w artykule pod tym linkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *