CateringInneOrganizacja imprez - poradnik

WIOSENNA RAPSODIA

Wiosna powoduje, że wszystko budzi się do życia, rośliny rozkwitają, zwierzęta budzą się ze snu. Wraz z wiosną nadchodzą Święta Wielkiej Nocy, które stanowią okazję do zjedzenia obfitego, uroczystego śniadania z rodziną, są jednak także momentem, gdy chcemy podzielić się bliskimi radosnymi nowinami.

Takie okazje jak planowany ślub, narodziny dziecka czy nowe mieszkanie, warto uczcić w sposób szczególny, na przykład przygotowując niezwykłe lekkie wiosenne drinki, nawiązujące nazwą do tradycji świątecznej. Po wielkanocnym obżarstwie, nasze zmysły potrzebują nowych wrażeń. Delikatne, aksamitne w smaku koktajle KURCZACZEK i QQryku z pewnością przypadną do gustu największym smakoszom.

Kurczaczek

60 ml Advocaat

70 ml sok pomarańczowy

5 ml syrop malinowy

kostki lodu

Do szklanki typu long wlać syrop malinowy, a następnie kostki lodu i Advocaata. Uzupełnić sokiem pomarańczowym. Drinka ozdobić kandyzowaną wiśnią, lub ćwiartką pomarańczy.

QQryku

60ml Advocaata

60ml soku pomarańczowego

ćwiartka pomarańczy

kruszony lód

liście mięty

Do kieliszka do martini włożyć kawałki kruszonego lodu. Wlać Advocaata, uzupełnić sokiem pomarańczowym. Dodać ćwiartkę pomarańczy. Ozdobić liśćmi mięty.

http://www.defacto.com.pl/

Źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *