Agencje artystyczneAgencje hostessAktualne imprezyCateringGadżety na imprezyImprezy masoweImprezy towarzysząceMiejsca na imprezyObsługa techniczna imprezOrganizacja imprez - poradnikOrganizatorzy imprezScenariusze, programy imprezWyposażenie imprez

Startują Targi Event 2011

Niestandardowe atrakcje eventowe, najlepsze techniczne rozwiązania wykorzystywane przy organizacji koncertów czy konferencji, usługi z zakresu zabezpieczenia imprez, a także interesujące obiekty na każdy event zostaną zaprezentowane na rozpoczynających się 5 października III Targach Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5 i 6 października w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Tylko do 3 października będzie aktywna rejestracja on-line na www.targievent.pl/rejestracja umożliwiająca bezpłatny wstęp na targi.

Organizatorzy wydarzeń z agencji, korporacji oraz przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej przez dwa dni Targów Event będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 100 wystawców, wziąć udział w konferencjach i warsztatach, a także zapoznać się z licznymi atrakcjami, do których m.in. należeć będzie Meeting Bar zaaranżowany w charakterze filmowego Hollywood.

Więcej informacji o targach pod tym linkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *