Organizacja imprez - poradnikScenariusze, programy imprez

Event o poranku

To dobra alternatywa dla wszystkich tych, którzy chcą zredukować koszta. Wiele lokali działa w godzinach przedpołudniowych także, a wynajęcie sal o poranku jest zdecydowanie tańsze niż wieczorami, czy po południu. Z powodzeniem można zrezygnować z wynajęcia lokalu gastronomicznego i postawić na spotkanie w Sali konferencyjnej, bądź na auli. O tej porze dnia nie powinno zabraknąć zainteresowanych nawet w takich miejscach, które jednoznacznie kojarzą się z pracą.

Nie trzeba także martwić się poczęstunkiem, drogim alkoholem i całą oprawą, która niezbędna jest przy okazji organizowania eventu wieczornego. Może pozostać przy zamówieniu cateringu i postawić na lekkie przekąski i dania, które nie będą wymagały wielkiego wysiłku. Specjaliści radzą, by ten rodzaj eventu urozmaicić cateringiem molekularnym. Ten pomysł nie tylko wprawi zebranych w osłupienie, ale także będzie doskonałym motywatorem do prowadzenia rozmów. Przyrządzane w nietuzinkowy sposób potrawy odznaczają się niebanalnym smakiem, który uzupełnia niecodzienne podanie – probówki, słoiczki i tubki to tylko część z bielizny stołowej. To dość nowatorska koncepcja w branży gastronomicznej i jeszcze niewiele agencji ma ją w swojej ofercie. Ta wyjątkowa propozycja z pewnością sprawi, że organizatorzy stojący za eventem zostaną na długo zapamiętani nie tylko przez swojego zleceniodawcę, ale przede wszystkim przez jego gości, co może zaowocować wieloma nowymi zleceniami. Warto na własnej skórze sprawdzić wrażenia spowodowane jedzeniem ryby o smaku czekolady…

Całość urozmaicić można występem artysty grającego lekką i przyjemną muzykę dla każdego.

Tego typu rozwiązanie szczególnie sprawdzi się na imprezie, której celem nadrzędnym jest wypromowanie marki. Wczesna pora organizacji eventu gwarantuje, że zaproszeni na niego goście pojawią się wypoczęci i nic ważnego z prezentacji nie umknie ich uwadze. Mało tego, istnieje większe prawdopodobieństwo, co do tego, że prezentowane argumenty lub rozwiązania spotkają się z większą aprobatą niż podczas spotkania wieczornego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *